Nasza oferta

Prosty sposób na to by stworzyć ślub i wesele swoich marzeń!

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól się oczarować!
Pełna odpowiedzialność

Zapomnij o stresie, czuwamy nad wszystkim aby zapewnić Wam i Waszym gościom wyjątkowe doznania związane z najważniejszym dla Was dniem. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za przygotowanie dla Was niepowtarzalnej ceremonii.

a
Poczucie estetyki i dbałość o szczegóły

Realizujemy najtrudniejsze zadania. ``Niemożliwe`` to słowo, które nie istnieje w naszym słowniku 😉 Dysponujemy niezliczoną ilością pomysłów, które tylko czekają byśmy mogli je dla Was zrealizować. Przekonajcie się sami!

Profesjonalizm

Z nami możecie być pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Niczego nie pominiemy i zadbamy o najdrobniejszy szczegół. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i zapewniamy Wam najlepszą obsługę.

Gwarancja zadowolenia

Jako jedyni już na wstępie gwarantujemy Wam nie tylko najwyższą jakość ale przede wszystkim pewność, że dokonaliście dobrego wyboru powierzając nam organizację swojej ceremonii. Skąd to wiemy? Zdradzi nam to Wasz uśmiech.

Potrzebujesz Pomocy? Nie wiesz od czego zacząć?
Napisz do nas, a przedstawimy Ci pełną ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb.

Zapoznaj się z naszymi pakietami

Jest to oferta poglądowa. Szczegółowy zakres prac jest indywidualnie przygotowywany w ofercie dostosowanej do Waszych potrzeb. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się więcej skontaktujcie się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
 • Pakiet 1 - Kompleksowa organizacja ślubu i wesela
  • Pakiet ten skierowany jest do Par, które jeszcze nie zaczęły organizować swojego ślubu i wesela, które są na początkowym odcinku organizacji i chcą skorzystać z naszej pomocy we wszystkich etapach. Polecimy Wam tylko sprawdzonych podwykonawców, wynegocjujemy najlepsze warunki. W tym niezmiernie ważnym dla Was dniu zarówno Wy jak i Wasi najbliżsi powinniście mieć możliwość przeżywania i uczestniczenia w pełni w tym całym pięknym procesie.
 • Pakiet 2 - Częściowa organizacja ślubu i wesela
  • Pakiet ten dedykowany jest do Par, które poczyniły już pewne kroki w organizacji swojego ślubu i wesela, które samodzielnie zorganizowały sobie poszczególne elementy, lecz teraz potrzebują naszej pomocy. Parom, które chcą abyśmy zorganizowali wszystkie pozostałe brakujące zagadnienia lub tylko kilka wybranych komponentów. Możecie być spokojni, ponieważ to właśnie my pracujemy nad przebiegiem wszelkich spraw i dopilnujemy aby wszystko było na swoim miejscu i odbyło się z godnie z planem.
 • Pakiet 3 - Mini organizacja ślubu i wesela z koordynacją
  • Pakiet ten przygotowaliśmy dla tych Par, które zorganizowały sobie samodzielnie niemalże wszystkie elementy swojego ślubu i wesela, a od nas jedynie oczekują pomocy i porady w kilku wybranych obszarach lub oczekują pomocy konsultanta ślubnego w kwestii stylizacji całości ich ślubu oraz wesela. Odciążymy Was od wszelkich małych i większych problemów, denerwujących telefonów oraz tysiąca zapytań od gości czy obsługi podczas przyjęcia, aby zapewnić Wam wyjątkowe chwile w tym pięknym dla Was dniu
 • Pakiet 4 - Koordynacja ceremonii ślubnej oraz wesela
  • Pakiet ten jest idealny dla Par, które mają już załatwione poszczególne elementy ślubu i wesela, które chcą mieć stuprocentową pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Dlatego też Waszym ślubem i weselem opiekować się będzie koordynator ślubny, który dopilnuje wszystkich niezbędnych spraw, czuwając nad każdym elementem przygotowań pozwalając Wam na relaks i odpoczynek oraz zapewni Wam spokój i oparcie zarówno w trakcie przygotowań jak i trwania uroczystości w tym ważnym dla Was dniu