Jak pracujemy

a

Stwórz z nami najpiękniejszą ceremonię!

Jako profesjonalna agencja ślubna, pracujemy jedynie ze sprawdzonymi podwykonawcami, gwarantując Wam przy tym najwyższą jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań oraz w czasie koordynacji uroczystości, aż do momentu zakończenia ostatniego z powierzonych nam zadań.

W swojej ofercie proponujemy Wam między innymi realizację ślubów i wesel zarówno dla par polskich jak i międzynarodowych. Nie ma dla nas znaczenia forma czy rodzaj wybranej przez Was uroczystości. Zorganizujemy Wam zarówno ślub kościelny, cywilny, konkordatowy czy międzynarodowy. A może Waszym marzeniem jest ślub i wesele w  plenerze, nad jeziorem lub na dachu wieżowca – dla nas to nic trudnego! bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a my zawsze chętnie służymy radą i pomocą dlatego tak skutecznie udaje nam się spełniać Wasze marzenia.

Zapraszamy Was do spotkania i omówienia wizji Waszego ślubu i wesela. Ważne jest dla nas aby jak najlepiej Was poznać dlatego zawsze na początek prosimy Was o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam lepiej poznać Wasze potrzeby i odpowiednio przygotować się do rozmowy z Wami. Pierwsze spotkanie zawsze jest niezobowiązujące – Wy macie możliwość poznania Nas – my dowiadujemy się więcej o Waszych oczekiwaniach. Dopiero później przygotowujemy ofertę w oparciu o Wasze potrzeby i wymagania. W momencie podpisania umowy od razu zabieramy się do działania – realizujemy Wasze marzenia!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

a
Krok pierwszy - Skontaktuj się z nami

a

Jeśli już zdecydujesz się na kontakt z nami możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy lub wypełniając ankietęktórą dla Was przygotowaliśmy, dzięki czemu łatwiej nam będzie poznać Wasze oczekiwania odnośnie wizji i marzeń związanych z Waszym najpiękniejszym dniem.

Krok drugi - opowiedz nam czego potrzebujesz

a

Dzięki informacjom, których udzielicie nam w ankiecie mamy wstępny zarys Waszej koncepcji.  Proponujemy więc niezobowiązujące spotkanie, podczas którego doprecyzowujemy Wasze pomysły, na podstawie, których będziemy mogli przygotować ofertą. Odpowiemy również na wszelkie pytania i wątpliwości.

Krok trzeci - wybierz pakiet

a

Po spotkaniu i dzięki informacjom, które zebraliśmy od Was przygotowujemy Wam spersonalizowaną ofertę. Znajduje się w niej szczegółowy zakres naszej pracy, a także jasno sprecyzowany obszar w jakim będziemy działać by sprawić aby ten dzień był najpiękniejszym w Waszym życiu.

Krok czwarty - odetchnij z ulgą bo zajmiemy się resztą

a

Kiedy już zdecydujecie się na wybrany pakiet wtedy wspólnie doprecyzowujemy warunki umowy. Po jej akceptacji i podpisaniu nie pozostaje nam nic innego jak zabrać się do pracy. Wy w tym czasie możecie w spokoju cieszyć się urokami narzeczeństwa i oczekiwać Tego Wyjątkowego Dnia.

a

ZAINSPIRUJ SIĘ!

Jeśli marzy Ci się ślub i wesele jak z bajki – nie czekaj! Opowiedz nam czego pragniesz a my spełnimy Twoje marzenia.