O nas

Twój sukces jest naszym zadaniem
a
Indywidualne podejście do Klienta

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i organizacją ślubów i wesel, ślubów. Tworzymy niezapomniane ceremonie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Jesteśmy z Wami przez cały proces od momentu podpisania umowy aż do zabawy weselnej. Angażujemy się we wszystkie zadania, dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Przejmujemy na siebie wszystkie problemy tak abyście mieli jak najmniej zmartwień i w tym najważniejszym dla Was dniu mogli skupić się tylko na sobie.

a
Wiedza i kreatywność

Agenci od zadań specjalnych to właśnie my. Potrafimy odpowiednio zareagować na nieprzewidziane sytuacje, zawsze jesteśmy dobrze przygotowani i mamy plan B. Jednym słowem trzymamy rękę na pulsie i mamy oko na wszystko co się dzieje dookoła. Dbamy o Was zapewniając poczucie bezpieczeństwa oraz spokój. Dokładamy wszelkich starań by ten dzień pozostał przez Was jak najlepiej zapamiętany. Razem z Wami tworzymy wyjątkowe wspomnienia.

a
Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu unikniecie wielu pułapek, które czyhają na Was na każdym kroku. Zarówno tych związanych z wyborem podwykonawców  oraz co ważniejsze z podpisywaniem rzetelnych umów. Współpraca z nami zapewni Ci tylko najlepszych i najbardziej wartościowych usługodawców. Warto więc oddać się w nasze ręce i skorzystać z fachowego doradztwa. Dajemy Wam gwarancję, że Ten Dzień będzie najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Kim jesteśmy

Agencja Ślubna White Weddings, powstała, aby pomóc Wam spełnić marzenia związane z tym wyjątkowych dniem – by zorganizować ślub Waszych marzeń. Jesteśmy ekspertami “z krwi i kości”. Udzielimy Wam profesjonalnej pomocy w zakresie przygotowania i organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęć weselnych. Doradzimy i pomożemy na każdym etapie przygotowań, wskazując najlepsze rozwiązania uszyte na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań. Będziemy Waszym wsparciem nie tylko merytorycznym ale także duchowym. Dzięki nam pozwolicie sobie na komfort cieszenia się tym wyjątkowym dniem. Zaoszczędzicie nie tylko czas ale przede wszystkim unikniecie niepotrzebnego stresu związanego z nieprzewidzianymi sytuacjami, które jeśli się pojawią załatwimy od ręki bez niepotrzebnego informowania Was o tym problemie. Zadbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół. Podzielimy się naszą wiedzą i pomysłami. Sprawimy, że Wasze marzenia staną się rzeczywistością. Pozwólcie nam się oczarować!

Zaufaj nam bo znamy się na tym jak nikt inny!

Planowanie i organizacja ślubów i wesel 0
Najlepsi podwykonawcy 0
Wiedza i doświadczenie 0
Profesjonalna obsługa 0
Kreatywne pomysły 0
Indywidualne podejście 0

Marta Dolna założycielka marki White Weddings

Uwielbiam pracę z ludźmi, poznawanie ich. Każdego traktuję indywidualnie, przede wszystkim słucham. Dzięki temu jestem w stanie szybciej zrozumieć potrzeby innych oraz skutecznie sprostać ich oczekiwaniom. Moja praca wymaga ode mnie systematyczności, zaangażowania, skrupulatności i kreatywności – każda Para jest inna, tak więc niezbędne jest odrębne podejście. Kiedy pracuję poświęcam się temu w 200%. Nie boję się wyzwań, a wręcz ich poszukuję. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy weselne i modowe aby dostarczać Wam jak najlepszych pomysłów. Ciągle szukam nowych inspiracji przez co każda zorganizowana przeze mnie ceremonia jest wyjątkowa i niepowtarzalna! Praca w charakterze Konsultanta Ślubnego pozwala mi spełniać się zawodowo, co przekłada się na liczbę zadowolonych Klientów.

Do zobaczenia wkrótce na Waszym weselu!