Blog

Co kryją w sobie zimowe sesje

 

 

Jest tak wiele powodów, dla których zima jest idealną porą roku. Jednym z nich jest to, że sezon zimowy jest wspaniałą scenerią dla oszałamiających zdjęć ślubnych. Ale są też inne kwestie do rozważenia. “Ucieczka” w pokryte śniegiem górskie pejzaże zapewni Wam niesamowite doznania, które spotęgują emocje towarzyszące Wam w tym Dniu.

Poniżej znajdziecie więc najciekawsze argumenty przemawiające za tym abyście rozważyły jednak zaplanowanie Waszej uroczystości właśnie w tym sezonie.

 

 

Nieograniczone możliwości 

Cechą charakterystyczną takiej zimowej eskapady jest to, że zapewni Wam super intymny klimat. W końcu góry to wolność i nieograniczone możliwości. Po całym zamieszaniu i stresie związanym z przygotowaniami do ślubu możecie w końcu odetchnąć pełną piersią i poczuć swobodnie. Górski krajobraz gwarantuje Wam cudowne chwile, a do tego pozwala na elastyczność, nie nadwyrężając zbytnio Waszego budżetu. Sesje zimowe dają jeszcze więcej wyjątkowych możliwości poprzez wykorzystanie pejzażu i otoczenia jak np. lód, śnieg, ognisko, górskie szczyty, świeże zaspy, w ramach możliwości stworzenia wyjątkowych wspomnień.

 

 

Możecie zachwycić się nieznanym pięknem

Niektórzy fotografowie uwielbiają takie zimowe sesje ze względu na szczególnie bliską więź, jaką łączą ich pary. Wiele z nich zaraz po ślubie postanawia uciec gdzieś, gdzie nigdy wcześniej nie byli. Takie eskapady są dzięki temu jeszcze bardziej wyjątkowe, dzięki temu, że pozwalają na odkrywanie nieznanych miejsc, wyzwalając nieznaną i naturalną ciekawość. Takie szczere zachwyty to nic innego, jak miód na serce każdego fotografa, który dzięki temu może uchwycić czyste emocje. Czasami też fotograf korzystając ze swojego doświadczenia sam podpowiada Nowożeńcom, które miejsca warto odwiedzić dzięki temu staje się ich przewodnikiem na drodze do odkrywania tych niesamowitych miejsc po raz pierwszy. Takie podejście sprawia, że  pary są  zrelaksowane i spędzają dzień  wędrując, odkrywając i podziwiając piękne otoczenie, zapominając o aparacie, czując się swobodnie i wyjątkowo.

 

Są takie osobiste

Wszystkie wspólne podróże są intymnym doświadczeniem dla każdej pary jednak te zimowe sesje dodatkowo mówią coś o małżonkach. Ciepło kominka, bliskość, pocałunki, uśmiechy i śnieg powoli opadający z nieba to doskonały sposób, by uchwycić tę magię między Wami. Dodatkowo też naprawdę nie ma lepszego sposobu na zbliżenie się do partnera, gdy na zewnątrz jest trochę chłodno 😉

 

 

 

Marta Dolna

Konsultant ślubny, właścicielka Agencji Ślubnej White Weddings

2 komentarze
  • Paulina
    1 lutego 2018 at 14:48

    Mi się bardzo podobają zimowe sesje ślubne, ale nie chciałabym brać ślubu w zimę. Wolę cieplejsze klimaty.

  • Karolina
    2 lutego 2018 at 12:07

    Ja akurat mam zaplanowany ślub na zimową porę i bardzo się cieszę. Dzięki za inspiracje 🙂

Post a Comment