Blog

White Weddings - Agencja ślubna. Organizacja Ślubów i Wesel / foto  / Co założyć na sesję zaręczynową

Co założyć na sesję zaręczynową

 

Po zarezerwowaniu fotografa ślubnego z pewnością zechcesz zaplanować także sesję zaręczynową. Nie tylko będziesz miała wspaniałe zdjęcia, które będziesz mogła później wykorzystać (do przygotowania pięknych zaproszeń czy pochwalenia się nimi przed bliskimi) ale przede wszystkim będziesz mogła lepiej poznać swojego profesjonalistę i poczuć się komfortowo przed aparatem fotograficznym. 

Wybór fotografa z pewnością był trudny, wybór stroju, w którym wystąpisz na sesji może być również przytłaczający. Aby mieć pewność, że będziesz zadowolona oraz pokochasz swoje zdjęcia (i stroje, które nosiłaś) podzielę się z Tobą wskazówkami dotyczącymi wyboru odpowiedniego ubioru dla tej ważnej sesji fotograficznej.

 

Nie komplikuj

Najlepszy jest prosty, nieprzekombinowany strój. Z pewnością chcesz, aby centralnym punktem zdjęć była Wasza miłość i prawdziwe emocje. Trendy przychodzą i odchodzą, a Ty będziesz patrzeć na te zdjęcia przez resztę swojego życia dlatego ostatnią rzeczą, o jakiej chcesz myśleć, jest “dlaczego to nosiłem?”.

 

Pokaż swoją osobowość

Jeśli jesteś energiczna i towarzyska załóż coś żywego i kolorowego, co odzwierciedli Twój temperament. Jeśli jesteś bardziej romantyczna postaw na ciemne i nastrojowe kolory. Niezależnie od tego, jaki typ osobowości reprezentujesz Twój strój powinien to wyrażać, nie staraj się wcielać w kogoś kim nie jesteś. Wybieraj więc ubrania, które równoważą się nawzajem. Noś to, co najbardziej Ci odpowiada, ponieważ gdy poczujesz się komfortowo, będziesz najlepiej wyglądać przed aparatem.

 

 

Nie bój się korzystać z opcji

Zawsze dobrze jest mieć kilka opcji do wyboru – nigdy nie wiadomo co przyjdzie Wam do głowy, kiedy już poczujecie się swobodnie. Polecam abyś miała coś zwyczajnego, w czym czujesz się wygodnie, coś bardziej formalnego i eleganckiego, a także coś zabawnego. Staraj się trzymać się z dala od koszulek z logo lub grafiką i wybierz bardziej neutralne kolory. Fotograf z pewnością pomoże Wam dostosować wszystkie elementy, tak aby stanowiły spójną całość i stworzy przepiękną kompozycję.

 

 

Marta Dolna

Konsultant ślubny, właścicielka Agencji Ślubnej White Weddings

No Comments
Post a Comment