Blog

White Weddings - Agencja ślubna. Organizacja Ślubów i Wesel / Dekoracje  / Zimowe wesele – tego nie możesz pominąć!

Zimowe wesele – tego nie możesz pominąć!

Planujesz zimowe wesele? Zobacz koniecznie czego nie może zabraknąć na Twoim przyjęciu!

Przygotowałam dla Was kilka ciekawych propozycji, które będą stanowić ciekawy wyróżnik Waszego wesela. Zobaczcie same ! 🙂

 

ŚNIEŻNA KASKADA PŁATKÓW ŚNIEGOWYCH

Płatki śniegu wykonane z lukru królewskiego – miniaturowe na górze i większe na dole tortu. Poziomy oszronione są gładko szwajcarską bezą, która przypomina ciasno upakowany śnieg.

 

KWIECISTY TORT
Klastry kolczastych “płatków” miękkiej bezy pokrywają warstwy tego fantastycznego tortu. Ta sama beza, rozłożona gładko, pokrywa również jego boki. Beza wygląda nie tylko uroczo, ale smakuje wyśmienicie, szczególnie gdy jest aromatyzowana kilkoma kroplami ulubionego ekstraktu lub kwiatowej wody.

 

ZIMOWE ZAPROSZENIA – DIY

Wyślij zimową kartkę ozdobioną płatkami śniegu. Użyj białego i jasnoniebieskiego papieru i dziurkacza (dostępne w sklepach z artykułami artystycznymi). Owiń wąską wstążką wokół siebie; przymocuj taśmą dwustronną z przodu i z tyłu. Zabezpiecz wstążkę za pomocą srebrnej naklejki z monogramem.

 

BŁYSZCZĄCE DODATKI NA STÓŁ I NIE TYLKO

Srebrne lub złote konfetti, mieniące się płatki śniegu na stołach pomogą stworzyć przyjemny nastrój, dodając całości bajkowego wyrazu.

 

ZIMOWA SCENERIA
Czerwone i zielone dodatki pięknie komponują się na stole, papierowe białe drzewka, które można jeszcze wzbogacić srebrzystym sprayem stworzą niezapomnianą przestrzeń, która oczaruje każdego.

 

 

ZIMOWE CIASTECZKA

Uchwyć te delikatne symbole zimowego piękna za pomocą słodkich ciasteczek i podziel się nimi ze swoimi gośćmi weselnymi. Ciasteczka z piernika, oblodzone lukrem królewskim i posypane mieniącym cukrem, są idealnymi przekąskami do podróży po przyjęciu do domu. Zapakuj je w przezroczyste celofany i załącz papierową etykietę z podziękowaniem.

 

 

LODOWY KĄCIK UCIECH
Dla wszystkich tych, którzy lubią słodkości. Znajdziecie na nim przepyszne serniki, babeczki, tarty, można również dorzucić nieco świątecznych łakoci jak pierniki czy lukrowane pałki – pamiętajcie, że ogranicza Was jedynie wyobraźnia, a możliwości macie wiele! Całości dopełnia lodowa dekoracja.

Marta Dolna

Konsultant ślubny, właścicielka Agencji Ślubnej White Weddings

No Comments
Post a Comment